Dieta i odchudzanie -

Diety odchudzające

dieta-odchudzanie.com

Forum

Odpowiednie odżywianie. Proszę o pomoc, tych którzy odchudzanie maja w jednym palcu;) (Geishka)
Witam wszystkichWink Moze zaczne od poczatku. Mam 17 lat i wazne 45kg przy wzroscie 153cm, tak wiem to nie jest za duzo! Jednak chcialabym zrzucic troche tluszczyku, szczegolnie z ud. Jem bardzo malo chociaz wiem ze tak sie nie robi, powinnam jesc malo i czesto, ale co? Co jest zdrowe, malo kaloryczne, ile razy dziennie powinnam jesc? Zazwyczaj wcinam 2 posilki dziennie, rano chleb razowy, ciemny itp. lub platki z mlekiem. Po przyjsciu ze szkoly jakis jogurt lub znowu chleb. Oprocz tego wypijam dziennie jakichs 5 szklanek na zmiane herbaty czerwonej i zielonej, na zlagodzenie apetytu wypijam szklanke wody z cytryna. Mam dosc slaba wole, dlatego moja sytuacja w domu mi odpowiada (obiady nie sa gotowane, w naszym domu kazdy ma swoje zycie...) jednak kiedy wyjade na pare dni do cioci lub babci od razu czuje sie gruba, chce uniknac tego efektu jojo i nie czuc takiego wypelnienia w zaladku po zjedzeniu obiadu pare dni z rzedu. Co robic? jak sie odzywiac? Powinnam brac dodatkowo jakies witaminy w tabletkach np.? Bardzo prosze o pomoc, uciazliwe jest szukanie odpowiedzi na te pytania porozwalane w necie. Nie chce wpasc w anoreksje ani jakas anemie, chce sie normalnie odzywiac ale malokarotycznie i zdrowo. Z gory dziekuje za przeczytanieSmile
(więcej...)

1
Odżywianie (monika)
nie musisz az tak strasznie sie katować, ogranicz tylko węglowodany w swojej diecie, i dorzuc jakieś ćwiczenia aerobowe, tak przynajmniej z 30 min dziennie i powinno być git ;-) przykładowy jadłospis i pare zdan o diecie niskowęglowodanowej znajdziesz na mojej stronie Pozdrawiam
(więcej...)

2
30 kilo nadwagi (hanka)
Dziendobry Nowy dzien - nowa nadzieja. Chcialabym, zeby sie ktos dolaczyl i zebysmy sie mogli motywowac wzajemnie Ja zaczelam juz 2 tygodnie temu, w srode i jutro raniutko sie waze. Startuje z wagi 90,3 kg przy wzroscie 165 cm, do zgubienia rowniutko 30 kg Moj sposob? Na poczatek; najwazniejsze - nie jesc po godz 17 juz nic a do tego czasu troche mniejsze porcje niz dotychczas. Prawie zero slodyczy (moja najwieksza zmora), bo jakis tam budyn, jogurt owocowy czy lody moga byc na oslode, oby w rozsadnych ilosciach. Picie kilku szklanek wody z kranu i troche wiecej ruchu. A jak zrzuce juz na tyle, ze bede ruchliwsza to i jakies cwiczonka i ogolnie wiecej ruchu mam zamiar sobie sprawic To na razie tyle postanowien, mam nadzieje, ze bede silna, bo to dluga droga bedzie.... Nie chce chudnac za szybko, gdyz obawiam sie wiszacych zwalow skory, zwlaszcza, ze juz sie nie ma 20 - tu lat Mysle, ze kolo 1kg do 1,20 kg tygodniowo byloby ok. Powoli, ale za to na trwale i do celu. A moim celem jest 60 - 65 kg, chociaz moze i kiedys znow 55 -58 kg, bo tyle wczesniej wazylam, ale juz nie wymagam cudow od siebie i od natury Juz sie nie moge doczekac momentu, kiedy pojde na zakupy ciuchow o rozmiar czy nawet dwa mniejszych niz teraz, bo nosze... 48 tragedia. Zapraszam wiec serdecznie do walki ze mna Byloby mi bardzo przyjemnie dzielic sie z kims troskami i radosciami odchudzanka. Milego dnia
(więcej...)

2

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest wolniejsze: ślimak czy gepard?

Lista tematów: