Dieta i odchudzanie -

Diety odchudzające

dieta-odchudzanie.com

Tytuł:  Odpowiednie odżywianie. Proszę o pomoc, tych którzy odchudzanie maja w jednym palcu;)
Autor:  Geishka
12.5.2010, 08:47
Witam wszystkichWink Moze zaczne od poczatku. Mam 17 lat i wazne 45kg przy wzroscie 153cm, tak wiem to nie jest za duzo! Jednak chcialabym zrzucic troche tluszczyku, szczegolnie z ud. Jem bardzo malo chociaz wiem ze tak sie nie robi, powinnam jesc malo i czesto, ale co? Co jest zdrowe, malo kaloryczne, ile razy dziennie powinnam jesc? Zazwyczaj wcinam 2 posilki dziennie, rano chleb razowy, ciemny itp. lub platki z mlekiem. Po przyjsciu ze szkoly jakis jogurt lub znowu chleb. Oprocz tego wypijam dziennie jakichs 5 szklanek na zmiane herbaty czerwonej i zielonej, na zlagodzenie apetytu wypijam szklanke wody z cytryna. Mam dosc slaba wole, dlatego moja sytuacja w domu mi odpowiada (obiady nie sa gotowane, w naszym domu kazdy ma swoje zycie...) jednak kiedy wyjade na pare dni do cioci lub babci od razu czuje sie gruba, chce uniknac tego efektu jojo i nie czuc takiego wypelnienia w zaladku po zjedzeniu obiadu pare dni z rzedu. Co robic? jak sie odzywiac? Powinnam brac dodatkowo jakies witaminy w tabletkach np.? Bardzo prosze o pomoc, uciazliwe jest szukanie odpowiedzi na te pytania porozwalane w necie. Nie chce wpasc w anoreksje ani jakas anemie, chce sie normalnie odzywiac ale malokarotycznie i zdrowo. Z gory dziekuje za przeczytanieSmile

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest wolniejsze: ślimak czy gepard?

Lista tematów: